برگزاری کارگروه رفع موانع تولید در میمند فیروزآباد

به گزارش فیروزنا: کارگروه رفع موانع تولید با پیشنهاد و دعوت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان این بار در بخش میمند فیروزآباد برگزار شد.

همزمان با افتتاح یک واحد صنعتی پیشرفته تولید عرقیات در روستای پرزیتون، اعضا کارگروه از نزدیک‌‌ با جمعی از تولید کنندگان و صاحبان صنایع دیدار، و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفتند.

علوی فرماندار شهرستان فیروزآباد یکی از مشکلات مهم و اساسی تولید کنندگان و صنعتگران میمند را ادعای موقوفه بودن میمند از سوی آستان احمدی و محمدی(شاه چراغ) عنوان کرد و تاکید کرد: علیرغم تلاشها و رایزنی های بسیار این مشکل همچنان وجود دارد که این مهم موجب بروز مشکلات زیادی نظیر عدم اعطای تسهیلات از سوی بانکها به دلیل نداشتن سند مالکیت شده است.

وی در ادامه برلزوم تشکیل کارگروهی جهت پیگیری و حل این موضوع تاکید کرد.

محمد رئیسی رئیس اتحادیه گلاب گیران میمند، بخش میمند را تأمین کننده ۶۰ درصد مواد لازم جهت تولید انواع عرقیات دارویی در کشور عنوان کرد و بر تأمین تسهیلات کم بهره جهت خرید دستگاه تولید اسانس که موجب عدم ارسال گلبرگ به سایر استان ها و تمام شدن محصول نهایی به نام آن استان ها می شود تاکید کرد.

رئیسی در ادامه مشکل نبود مسئول فنی در آزمایشگاه گیاهان دارویی میمند که با هزینه زیادی ساخته شده است را موجب بروز مشکل عدم صدور شناسه نظارت برای کارگاه های سنتی دانست و از مسئولین خواستار پیگیری برای حل این موضوع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قاتلي كه همسر خواهرش را كشته بود در فیروزآباد دستگير شد

ی مه 17 , 2020
معاون اجتماعی پلیس فارس گفت: قاتلی که هفته گذشته در شهرستان مهر همسر خواهرش را با اسلحه به قتل رسانده بود دستگیر و روانه زندان شد. به گزارش فیروزنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “كاووس محمدي” گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پليسي 110 مبنی بر قتل زنی […]