توزیع 1200 بسته معیشتی ‌کمک‌های مومنانه در شهرستان فیروزآباد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فیروزآباد از آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه این شهرستان همزمان با سالروز ولادت کریم اهل بیت(ع) خبر داد.

به گزارش فیروزنا، سرهنگ محمدرسول رضایی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 1200 بسته معیشتی و بهداشتی در دومین مرحله رزمایش کمک‌ مومنانه در فیروزآباد بین نیازمندان و آسیب دیدگان شرایط کرونا توزیع خواهد شد.

وی افزود: در اولین مرحله رزمایش کمک مومنانه  320 بسته معیشتی و بهداشتی  به ارزش800 میلیون ریال بسته بندی شد و از طریق مساجد به نیازمندان شناسایی شده در ماه مبارک رمضان در فیروزآباد توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فیروزآباد اضافه کرد: تداوم وضعیت شیوع کووید-19 در سطح کشور ضرورت استمرار کمک مومنانه به آسیب‌دیدگان از آثار اقتصادی این ویروس را دو چندان کرده است.

رضایی ادامه داد: در همین راستا مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه شهرستان فیروزآباد همزمان با سالروز ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) اجرا می‌شود .

وی خاطرنشان کرد: مردم نیک‌اندیش، خیران و مسئولان می‌توانند کمک‌های خود را به پایگاه‌های مقاومت  بسیج سراسر شهرستان تحویل تا با حفظ کرامت انسانی به دست نیازمندان برسد.

فرمانده سپاه فیروزآباد در پایان اظهار کرد: اجرای این رزمایش بنا بر رهنمود و فرمایش مقام معظم رهبری امام خامنه ای مدظله العالی در نیمه شعبان در کمک به خانواده های آسیب دیده از کرونا و نیازمندان در سراسر کشور اجرایی شد و بنا بر همین اقدام در شهرستان فیروزآباد هم برنامه ریزی برگزاری رزمایش کمک مومنانه طرح و اجرایی شد و در طول ماه مبارک رمضان از 6000 بسته معیشتی و بهداشتی تهیه شده،  1200 بسته آن امروز بین نیازمندان توزیع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ایجاد آتش بر در عرصه های جنگلی شهرستان فیروزآباد

ش مه 9 , 2020
۴۲ کیلومتر آتش بر در عرصه‌های جنگلی کوه سفیدار میمند شهرستان فیروزآباد احداث شد. به گزارش فیروزنا، عبدالحمید بهبودی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزآباد گفت: باتوجه به بارندگی‌های خوب امسال و رشد مناسب پوشش گیاهی در منطقه و نیز خشک شدن علف‌های یکساله امکان وقوع آتش سوزی در […]