آغاز عملیات بهسازی آسفالت محور سه راهی میمند به میمند

به گزارش فیروزنا: آیین کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی تعریض و بهسازی روکش آسفالت محور سه راهی میمند به میمند با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاد ای استان ، کرمپور نماینده مردم شریف فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی ، علوی فرماندار شهرستان ،امام جمعه و جمعی از مسئولین محلی و شهرستانی برگزار گردید.

در این مراسم علوی فرماندار فیروزآباد ضمن تشکر از زحمات و همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مبنی بر اختصاص اعتبار لازم جهت تکمیل این پروژه، ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با همکاری مردم این پروژه را به اتمام برسانیم.

علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس نیز در حاشیه این مراسم با تشکر از صبر و همراهی مردم شهرستان فیروزآباد، گفت: طول این پروژه 6 کیلومتر می باشد که اعتباری بالغ بر 39 میلیارد ریال برای آن تخصیص داده شده و هدف از اجرای این پروژه نیز جلوگیری از تصادفات و همچنین آسایش کاربران جاده ای است که امیدواریم در مهلت تعیین شده به اتمام برسد و مورد بهره برداری قرار گیرد.

این گزارش حاکی از آن است که شهرستان فیروزآباد در جنوب غربی استان فارس واقع شده که دارای 1211 کیلومتر راه اصلی همسنگ و 662 کیلومتر راه روستایی همسنگ (جمعا 1873 کیلومتر راه همسنگ) می باشد.​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فروردین: موضوع روانخواه را در مجلس مطرح می‌کنم

دوشنبه 29 اردیبهشت 1399
سرمربی سابق قشقایی می گوید اگر از اهالی فوتبال به صورت پنهان نظرسنجی گرفته شود، حرف های امید رونخواه برای کسانی که علیه او حکم داده اند، ثابت می شود. به گزارش فیروزنا به نقل از ورزش سه، مهدی فروردین مربی سابق قشقایی شیراز که از یکماه دیگر وارد مجلس […]