دعوت شورای هیأت‌های مذهبی فیروزاباد از مردم و هیأتی‌ها برای شرکت در راهپیمایی ٢٢ بهمن

به گزارش فیروزنا، شورای هیأت‌های مذهبی فیروزاباد در بیانیه‌ای از ملت ایران و هیأت‌های مذهبی دعوت کرد تا در راهپیمایی ٢٢ بهمن شرکت کنند. در این بیانیه آمده است:

۲۲ بهمن یعنی یادآوری رشادت‌ها و فداکاری‌ها و شهادت‌طلبی‌های ملتی منسجم و خداجوی و پیرو ولایت و رهبری که با ایثار خون خود ثابت کرد که خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است.

اینک در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ملت و نظام جمهوری اسلامی در حال الگو شدن برای کشورهای اسلامی و منطقه است و ضمن دستیابی به قله‌های علم و تکنولوژی و پیشرفت همه جانبه در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، علمی، نظامی و سیاسی و برخورداری از بهترین مردم‌سالاری دینی و اقتدار ملی به قدرت اول منطقه تبدیل شده است.

شورای هیأت‌های مذهبی فیروزاباد در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ملت بزرگوار ایران اسلامی و هیأت های مذهبی و افراد تاثیرگذار در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی دعوت می‌نماید ضمن حضور فعال در راهپیمایی، حماسه‌ای ماندگار از بصیرت و هوشیاری انقلابی به یادگار بگذارد و با حمایت از آرمان‌های انقلابی اسلامی و لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب و محکوم کردن جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی در کشتار مردم بی دفاع غزه بار دیگر حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و جبهه مقاومت اعلام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آئین افتتاح زمین چمن مصنوعی مدرسه شهید احمدی محمدآباد برگزار شد

ش بهمن ۲۱ , ۱۴۰۲
به گزارش فیروزنا، آئین افتتاح زمین چمن مصنوعی مدرسه شهید احمدی محمدآباد شهرستان فیروزآباد با پیگیری و تامین اعتبار دکتر محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس صبح امروز مورخه ۲۱بهمن‌ماه با حضور، فرماندار و معاونین و رئیس اداره آموزش و پرورش و جمع کثیری از اهالی محمدآباد […]

You May Like