پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید فیروزآباد برگزار شد

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید فیروزآباد با حضور سید کمال علوی فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزآباد، در این جلسه که با حضور صبا معاون برنامه ریزی فرمانداری، رئیس اداره صمت و مسئولان شهرک های صنعتی و فعالان اقتصادی برگزار شد، مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی بررسی شد.

فرماندار فیروزآباد در این جلسه گفت: رهبر معظم انقلاب سال جاری را با عنوان جهش تولید نام‌گذاری کردند که تحقق این مهم جز با رفع مشکلات تولید کنندگان و چابک کردن روند فعالیت‌های اداری میسر نمی‌شود.

سید کمال علوی افزود: مسئولان دستگاه‌های مختلف به ویژه اداره صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی موظفند تا از نزدیک مسائل و مشکلات تولید کنندگان را بررسی و با ارائه پرونده آنان در ستاد رفع موانع تولید زمینه فعالیت واحدهای تولیدی را فراهم کرده و در صورت نیاز، این مشکلات به ستاد استانی منتقل شود.

علوی با تأکید بر لزوم عمل به قانون اظهار کرد: روند پیچیده اداری برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف اقتصادی را باید به نفع تولید كنندگان تغییر داد در این صورت است که می‌توان به بهبود فعالیت‌های تولیدی و تحقق شعار سال خوشبین بود.

وی بیشترین مشکلات واحدهای تولیدی را معوقه‌های بانکی، مشکلات مربوط به مالیات و بیمه اعلام کرد.

فرماندار فیروزآباد با اشاره به حمايت از واحدهاي صنعتي در كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد بر ضرورت تعامل هر چه بيشتر سازمان هاي مرتبط با حوزه توليد و بانك ها با واحدهاي صنعتي تأكيد كرد.

وی گفت : با شیوع ویروس کرونا، برخی از واحدهای تولیدی، اصناف و واحدهای تولیدی بخش کشاورزی با مشکلاتی مواجه شدند که تلاش می‌شود با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این واحدها شناسایی شده و زمینه ارائه خدمات حمایتی دولت به آنان فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ثبت دو وقف جدید در فیروزآباد

چ مه 27 , 2020
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: به مناسبت عید سعید فطر، دو وقف جدید در استان به ثبت رسید.حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، افزود: یک قطعه زمین به مساحت ۲ هزار و ۱۶۴ مترمربع در روستای بایگان شهرستان فیروزآباد به ارزش ۷ میلیارد ریال وقف شد.وی گفت: این وقف جدید توسط […]