فیروزآباد چند قدم تا بحران کرونا/ظرفیت بخش قرنطینه کرونا تکمیل شده است

ریاست بیمارستان حضرت قائم (عج) فیروزآباد عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی از سوی مردم را عامل اصلی بحرانی‌تر شدن وضعیت کرونا در این شهرستان عنوان کرد.

به گزارش فیروزنا: دکتر سجاد احمدی جورقی، ضمن اظهار نگرانی از وضعیت شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان، افزود: بیمارستان حضرت قائم (عج) فیروزآباد از تمامی ظرفیت های خود در راستای خدمت به بیماران کرونایی استفاده کرده ولی این مهم کافی نیست و انتظار می رود که مردم نیز در راستای رعایت مسائل بهداشتی و پروتکل های اعلام شده همکاری بهتر و شایسته تری داشته باشند.

وی ضمن اشاره به وضعیت نامطلوب و رو به بحران در خصوص شیوع روزافزون ویروس کرونا، گفت: با توجه به افزایش گردش ویروس در سطح جامعه و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان‌های فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین با وضعیت بحرانی و افزایش بیماران مبتلا به کرونا مواجه شده ایم و با توجه به پذیرش بیماران از شهرستانهای همجوارظرفیت بخش قرنطینه کرونا تکمیل شده که بالطبع ناچار به اضافه نمودن تخت جهت پذیرش بیماران شده ایم.

ریاست بیمارستان حضرت قائم (عج) بیان کرد: در صورت عدم رعایت جدی فاصله گذاری اجتماعی ، استفاده از ماسک، رعایت بهداشت فردی ، جداسازی بیماران و مراقبت از خود در افراد دارای علائم، به زودی شاهد افزایش موارد شدید بیماری با مقیاس گسترده در سطح شهرستان خواهیم بود.

وی با اظهار نگرانی از وضعیت شهرستان و افزایش آلودگی این ویروس، افزود: لازم است همه افراد دارای علائم، خود را مبتلا به کرونا فرض کرده و ضمن استراحت و رعایت قرنطینه، مراقب باشند دیگران را آلوده ننمایند.

احمدی ضمن تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی اقشار مختلف مردم، افزود: انتظار می رود که مردم از تردد در اماکن و شرکت تجمعات به شدت خودداری کنند. وی اظهار کرد: تغییر رفتار در شهرستان فیروزآباد و شهرهای همجوار مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ماندن در خانه و رعایت فاصله فیزیکی باید سریعاً صورت گیرد لذا مسئولین و مردم عزیز در این شهرستان‌ها، این هشدار را جدی بگیرند.

دکتر احمدی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه پزشکان و کادر بهداشتی و درمانی و پشتیبانی بیمارستان حضرت قائم (عج) و تمامی ارگانها و سازمان‌های دولتی و تشکل ها و پویش های مردم نهاد ، از همشهریان عزیز تقاضا کرد تا همچنان ضمن رعایت موارد بهداشتی و عدم مراجعه به بیمارستان برای موارد غیر ضروری ،به کادر درمان جهت شکست این بیماری یاری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کشت برنج در ۲۰ هزار متر مربع از زمین‌های تحقیقاتی واحد فیروزآباد

ی جولای 5 , 2020
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد از کشت برنج در زمین‌های تحقیقاتی این دانشگاه به مساحت ۲۰ هزار متر مربع در راستای کسب درآمدهای غیر‌شهریه‌ای خبر داد. حسین قره‌داغی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا از فیروز‌آباد از فعالیت‌های کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد در مزارع تحقیقاتی خبر داد و […]