اعلام محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرستان فیروزآباد

به منظور پیشگیری از روند شیوع بیماری کرونا محدودیت‌های جدیدی از یکشنبه ۱۵ تیرماه ۹۹ به مدت یک هفته در شهرستان فیروزآباد اعمال می‌شود.

به گزارش فیروزنا باتوجه به شیوع ویروس کرونا درشهرستان فیروزآباد و تکمیل ظرفیت بخش کرونا بیمارستان قائم (عج) این شهرستان محدودیتهای جدیدی توسط کارگروه کرونا اعمال شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

در شهرستان فیروزآباد از امروز مورخ ۱۵ تیر ماه به مدت یک هفته تجمع‌های رسمی و غیررسمی از جمله مجالس ختم و عروسی، تجمعات علمی و آموزشی لغو خواهد شد.

مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان دورکاری شاغلان حساس، کارکنان دارای بیماری زمینه‌ای، مادران باردار و مادران دارای فرزند خردسال زیر ۶ سال را فراهم کنند.

تالارهای پذیرایی و باغ‌های مجالس، کافی‌شاپ‌ها، قهوه‌خانه‌ها، گیم‌نت‌ها، کتابخانه‌ها، موسسات آموزشی و اماکن ورزشی و تفریحی از فردا به مدت هفت روز تعطیل هستند و رستوران‌ها و فست فودها تنها به صورت بیرون‌بر فعالیت خود را ادامه دهند.

پارک‌ها، بوستان‌ها و شهر بازی‌ها نیز از فردا تعطیل خواهند بود که شهرداری‌ها در این زمینه باید نظارت لازم را داشته باشند.

بر اساس دستور ستاد ملی کرونا از فردا کلیه کارمندان دستگاههای اجرایی و ارباب رجوع ملزم به استفاده از ماسک می باشند و ارائه خدمات به مراجعه کنندگان منوط به استفاده از ماسک می باشد ودر صورت عدم استفاده از ماسک توسط کارمندان دولت بر اساس دستور ریاست محترم جمهور برای کارمندان غیبت محسوب خواهد شد.

اتاق اصناف و پلیس اماکن مسئولیت نظارت بر عدم فعالیت صنوف و اماکن دارای محدودیت اعلام شده می‌باشد.

در ضمن تاکید می‌گردد در صورت عدم رعایت محدودیت‌های اعلام شده توسط دستگاه‌های اجرایی و صنوف برابر قوانین و مقررات برخورد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فیروزآباد چند قدم تا بحران کرونا/ظرفیت بخش قرنطینه کرونا تکمیل شده است

ی جولای 5 , 2020
ریاست بیمارستان حضرت قائم (عج) فیروزآباد عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی از سوی مردم را عامل اصلی بحرانی‌تر شدن وضعیت کرونا در این شهرستان عنوان کرد. به گزارش فیروزنا: دکتر سجاد احمدی جورقی، ضمن اظهار نگرانی از وضعیت شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان، افزود: بیمارستان حضرت قائم (عج) فیروزآباد […]