راه اندازی دستگاه الکترولیز نمک طعام در آبفا فیروزآباد

به گزارش فیروزنا: سرپرست امور آبفا فیروزآباد از نصب و راه اندازی یک دستگاه الکترولیز نمک طعام در سیستم آب شرب شهر و روستاهای جایدشت و روزبدان خبر داد و گفت: این دستگاه با مبلغ ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در راستای تامین آب شرب با کیفیت مشترکین شهر فیروزآباد و روستاهای جایدشت و روزبدان خریداری و راه اندازی شده است .

اکبری با اعلام اینکه، این دستگاه در شبانه روز قادر به تزریق ۹۰۰ لیتر محلول گند زدایی است افزود : تضمین کیفیت بهداشتی آب شرب، بالا بردن ایمنی در کار، کاهش هزینه های بهره برداری و صرفه جویی اقتصادی از اهداف استفاده از این تکنولوژی در گند زدایی آب شرب است.

وی با اشاره به اینکه در این روش هیپوکلرید سدیم تولید می‌شود که جایگزین روش گازکلر و پودر پرکلرین است، اضافه کرد: سرعت‌بالای گندزدایی، حذف طعم و بوی نامطبوع در آب و حذف بسیاری از میکروارگانیسم‌ها را می‌توان از دیگر مزایای این دستگاه دانست.
سرپرست امور آبفا فیروزآباد در پایان، رعایت مصرف بهینه آب از سوی مشترکین را با توجه به میزان مصرف خواستار شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

محور ترانزیتی جم-دارالمیزان-فیروزآباد مسدود می‌شود

س سپتامبر 1 , 2020
به گزارش فیروزنا، مطابق اعلام اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر مبنی بر اجرای عملیات ترمیم  و روسازی قسمت هایی از مسیر جم – فیروزآباد در تاریخ ۲۰ شهریور و مسدود بودن مسیر یاد شده به مدت دو ماه، رانندگان وسایل نقلیه اعم از خودروهای […]