همایش تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در فیروزآباد برگزار شد

همایش نکوداشت و تکریم و تجلیل از فرماندهان و پیشکسوتان جهاد و ایثار و شهادت به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با همت فرمانداری و سپاه ناحیه فیروزاباد و بسیج پیشکسوتان در مکان سپاه قدیم با حضور امام جمعه وشورای تامین ومسئولین واقشار مختلف مردم برگزار شد.

سرهنگ محمد رسول رضای فرمانده سپاه فیروزاباد فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس فیروزآباد را اسطورهای ایثار و مایه افتخار شهرستان عنوان کرد و از زحمات و فداکاریها وحماسه آفرینی‌های آنها تقدیر نمود.

حجه الاسلام هاشمی زاده امام جمعه فیروزآباد دوران جنگ و دفاع مقدس را دوران طلایی تاریخ ایران دانست و گفت: فرهنگ ایثار و مقاومت و شهادت برگرفته از عاشورای امام حسین( ع) است و به واسطه الگوگیری از قیام امام حسین( ع) پیروزی نصیب ایران اسلامی شد و امروز هم در گام دوم انقلاب کشور نیازمند فرماندهانی مانند دفاع مقدس وحاج قاسم سلیمانی است تا ولی فقیه و رهبر انقلاب را یاری کنند.

در پایان از چهل نفر از فرماندهان سپاه پاسداران فیروزآباد و گردانهای زمان جنگ تجلیل بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

یادواره شهدای شهرک محمدآباد برگزار شد

س سپتامبر 29 , 2020
فرمانده سپاه ناحیه فیروزآباد در یاداوراه شهدای شهرک محمد آباد حماسه عاشورا را دارای دوصحنه خون و پیام عنوان کرد و اظهار داشت: گستره صحنه خون از زمان حرکت آقا ابا عبداله الحسین (ع) آغاز و تا قیامت ادامه خواهد داشت اما صحنه پیام از بعد از ظهر عاشورا که […]