8 زندانی جرائم غیرعمد در فیروزآباد به آغوش گرم خانواده هایشان بازگشتند

رئیس دادگستری فیروزآباد گفت: ۸ زندانی جرائم غیرعمد شهرستان فیروزآباد با مشارکت خیران از زندان آزاد شدند.
به گزارش فیروزنا: با حضور بحرینی معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل فارس، فیلوندی رئیس دادگستری و علوی فرماندار فیروزآباد تعداد ۸ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با کمک خداپسندانه کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد و پیگیری انجمن حمایت زندانیان فیروزآباد آزاد شدند.

فیلوندی در مراسم آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در شهرستان فیروزآباد گفت: 8 نفر از زندانیانی که به دلیل مسائل مالی که بعضا بین 5 تا 6 سال در زندان به سر می بردند امروز به کمک و همکاری یکی از خیران شهرستان و پیگیری حمایت انجمن حمایت از زندانیان در شهرستان فیروزآباد و مخصوصاً شورای حل اختلاف ویژه امور زندانیان زمینه آزادی این زندانیان فراهم شد.

وی افزود: تلاش ما این است که این سنت حسنه کماکان ادامه داشته باشد و امیدواریم که ما روز به روز شاهد کاهش تعداد زندانیان و به ویژه زندانیان مالی که در زندان به سر می‌برند را شاهد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سردار اهوازیان: شهید سلیمانی نیاز به گریه کن ندارد، رهرو می‌خواهد

س فوریه 2 , 2021
فرمانده قرارگاه سری نصرت گفت: حاج قاسم سلیمانی نیاز به عزادار، گریه‌کن و مشکی‌پوش ندارد بلکه رهرو می‌خواهد. به گزارش فیروزنا، همایش بزرگداشت روز شهرستان فیروزآباد با حضور سردار عبدالفتاح اهوازیان فرمانده قرارگاه سری نصرت، مشاوره نیروی قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی و همرزم حاج قاسم سلیمانی در شهرستان فیروزآباد […]