مردم فیروزآباد اراضی غیرمجاز خریداری نکنند

به گزارش فیروزنا: به استناد قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، هرگونه تفکیک، قطعه بندی، دیوار گذاری و ساخت و ساز در اراضی کشاورزی بدون اخذ مجوز، از مصادیق تغییر کاربری غیر مجاز بوده و ممنوع است.

در همین راستا اداره منابع طبیعی شهرستان فیروزآباد در اطلاعیه ای به متقاضیان خرید اراضی کشاورزی و باغ‌شهری در شهرستان فیروزآباد هشدار داد.

در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع کلیه مالکین و خریداران اراضی باغی و زراعی واقع در شهرستان فیروزآباد ( بخصوص اراضی واقع در روزبدان، روبروی پلیس راه، بلوار امام حسین، سرمیدان، دهخلوت، بلوار دانشگاه آزاد و … ) می رساند، هر چه سریعتر نسبت به توقف عملیاتِ تفکیک و قطعه بندی اقدام و اراضی موصوف را به حالت اولیه اعاده وضع نمایند، در غیر این صورت مطابق قانون، تمامی تغییر کاربری های غیر مجاز قلع و قمع و با متخلفین مطابق قانون برخورد خواهد شد.

از کلیه همشهریان عزیز تقاضا می شود قبل از خرید هرگونه اراضی کشاورزی به خصوص اراضی تفکیک شده با مساحت های ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰ متر مربعی و حتی قطعات بزرگتر، از اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان استعلام تا از فرصت طلبی سودجویان، جلوگیری به عمل آید.

روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان فیروزآباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نمایندگان و جمعی از نخبگان استان فارس به پویش دیار امین ولایت پیوستند

س مه 25 , 2021
۱۲نماینده مردم استان فارس در مجلس شورای اسلامی با نشر مطالبی در خصوص انتخابات به پویش دیار امین ولایت پیوستند. به گزارش فیروزنا به نقل از شیرازه، نمایندگان مردم استان فارس در مجلس شورای اسلامی با نشر مطالبی در خصوص انتخابات به پویش دیار امین ولایت پیوستند.تاکنون حسین حسین زاده […]