حکم مسئول جدید مدرسه علمیه محمدیه فیروزآباد ابلاغ شد

با حکم حجت الاسلام والمسمین استوارمیمندی، مدیر حوزه علمیه استان فارس، حجت الاسلام محسن رضا بشارت، به عنوان مدیر مدرسه علمیه علمیه محمدیه فیروزآباد منصوب شد.

بسم الله الرحمن الرحیم

امام جمعه محترم شهرستان فیروزآباد جناب حجه الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ محسن رضا بشارت «دامت توفیقاته»

سلام علیکم

ضمن عرض تبریک به مناسبت انتصاب شایسته شما به امامت جمعه شهرستان کهن فیروزآباد، ضمن این حکم مسؤولیت مدرسه علمیه محمدیه به جنابعالی به عنوان امام جمعه آن شهرستان واگذار می شود.

اگر چه مدیریت اجرایی مدرسه مطابق با آئین نامه ها و قوانین مرکز مدیریت حوزه های علمیه بر عهده مدیر محترم مدرسه است اما نظارت و حمایت های مادی و معنوی جنابعالی از این مدرسه مبارکه با استفاده از ظرفیت هیأت امنای محترم مدرسه و نیز همیاری های مردم متدین، انقلابی وخیراندیش منطقه ای که مفتخر به وجود اساتید و فضلای ارزشمند در حوزه های علمیه است این مدرسه را در مسیر رشد و بالندگی بیشتر در جهت تربیت طلاب علوم دینی و ترویج معارف دینی قرار خواهد داد.

در اینجا لازم است از خدمات ارزشمند مسئول سابق مدرسه جناب حجه الاسلام والمسلمین آقای سید عزیز الله هاشمی زاده «دام مجده و عزّه» که در طول دوران مسئولیت مدرسه همواره با مجاهدت ستودنی، حامی و هادی مدرسه بودند تشکر کنم. شکرالله مساعیه.

مستدعی است پس از ابلاغ این حکم کلیه اموال منقول و غیر منقول مدرسه و متعلقات آن تحویل جنابعالی می باشد تا در راستای حفظ مصالح حوزه علمیه و طلاب و اساتید عزیز اقدامات و تدابیر لازم را مبذول فرمائید.

توفیقات شما و کادر اجرایی و اساتید محترم مدرسه را در این مسؤولیت خطیر از خداوند سبحان مسألت دارم.

مدیر حوزه علمیه استان فارس
محمد استوار میمندی
۱۴۰۰/۴/۱۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مدیران پیگیر جذب اعتبارات در سال پیشرو باشند

یکشنبه 20 تیر 1400
فرماندار شهرستان فیروزآباد گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با جدیت پیگیر جذب اعتبارات طرح‌های مصوب کمیته برنامه‌ریزی در سال 1400 باشند. به گزارش فیروزنا، حسین آرگیو  در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بر اهمیت محرومیت‌زدایی در شهرستان تاکید کرد و  خواستار جدیت دستگاه‌های اجرایی در ارسال به موقع صورت وضعیت طرح‌ها […]