مدیران پیگیر جذب اعتبارات در سال پیشرو باشند

فرماندار شهرستان فیروزآباد گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با جدیت پیگیر جذب اعتبارات طرح‌های مصوب کمیته برنامه‌ریزی در سال 1400 باشند.

به گزارش فیروزنا، حسین آرگیو  در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بر اهمیت محرومیت‌زدایی در شهرستان تاکید کرد و  خواستار جدیت دستگاه‌های اجرایی در ارسال به موقع صورت وضعیت طرح‌ها برای جذب اعتبارات شد.
وی به جذب اعتبارات طرح‌های عمرانی شهرستان در سال ۱۴۰۰ اشاره کرد و افزود: امیدواریم با تلاش جمعی، در سال‌جاری بیشترین تخصیص را داشته باشیم.
فرماندار شهرستان فیروزآباد همچنین بر نظارت مدیران اجرایی بر هزینه کرد اعتبارات تاکید کرد و گفت: بودجه دولت محدود بوده و باید اعتبارات در محل‌های تعیین شده و اولویت‌دار هزینه شوند.
وی اختصاص ۳۳ میلیارد و ۷۰۵ میلیون تومان در مجموع اعتبارات توازن، ۳ درصد نفت و گاز و اعتبارات استانی برای طرح‌های فیروزآباد را یادآور شد و افزود: ۶ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان از محل اعتبار ات استانی،  ۹ میلیارد و ۸۱۵ میلیون تومان از محل ۳ درصد نفت و گاز و ۱۷ میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان از محل توازن تخصیص داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فرماندار فیروزآباد به مناسبت روز ازدواج پیامی صادر کرد

دوشنبه 21 تیر 1400
به گزارش فیروزنا، مهندس حسین آرگیو فرماندار فیروزآباد در پیامی روز ملی ازدواج را تبریک گفت. در این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم اول ذیحجه ، سالروز ازدواج و پیوند آسمانی دو الگوی انسانیت و ایمان حضرت امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) است که به […]