همدلی،راه نجات فوتبال فیروزآباد

رئیس هیات فوتبال شهرستان فیروزآباد گفت: با همدلي مي توان فوتبال فیروزآباد را نجات داد.

به گزارش فیروزنا، دکتر محمدمعین صفاری در نخستین جلسه با سرمربیان و سرپرستان تیمهای فوتبال شهرستان با تاكيد بر اينكه با همدلي مي توان فوتبال فیروزآباد را نجات داد اظهار داشت:بايد با استفاده از تمام ظرفيت ها و يك برنامه مدون تلاش كنيم وضعيت فوتبال فیروزآباد را بهبود بخشيم و اين اتفاق در سايه همدلي و استفاده از افراد دلسوز و توانمند كه دنبال شهرت نباشد، ميسر خواهد شد.
🔸وی با اشاره به این که برخی افراد فرصت طلب و انتقام جو با انتقادات و تخریب به دنبال تضعیف روحیه در ورزش شهرستان هستند افزود: تخریب و ترور شخصیت ورزشکاران و مجموعه هیات فوتبال امری غیر اخلاقی است و ورزشکاران دلسوزان ورزش‌دوست فیروزآباد هدف را پويايي دوباره فوتبال فیروزآباد قرار دهند.
🔸رئیس هیات فوتبال شهرستان فیروزآباد گفت: نقد اگر منصفانه، آگاهانه، عالمانه باشد منشا خیرات و برکات است اما اگر خدای ناکرده قصدی، غرضی یا بی اطلاعی ونا آگاهی در کار باشد موجب بی اعتمادی مخاطب شده و نهال نو رسته مطالبه گری که میتواند فرصت مغتنمی باشد به تهدید تبدیل کند.
🔸صفاری بیان داشت:منابع درامدی و پشتیبانی در این منطقه بسیار ضعیف بوده و فوتبال و فوتسال شهرستان فیروزآباد افت و خیزهای بسیاری داشته و هیچ کس برای کسب درآمد وارد این عرصه نشده و نخواهد شد.
🔸وی خاطرنشان کرد:امید است همه اساتید، صاحب نظران و پیشکسوتان، همگام و همدل در جهت پویایی و رشد ورزش شهرستان بخصوص در ورزش فوتبال این منطقه که استعدادهای درخشان در آن نهفته شده کمک رسان و یاری گر باشند و با حمایت های جدی نماینده مردم فیروزآباد که خود عضو کمیسیون فرهنگی و رئیس فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی بوده و پشتیبانی دیگر مسئولان، امید، نشاط و افتخار برای این شهرستان باقدمت رقم خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۷۰ معلول فیروزآباد پروانه ساخت خانه رایگان دریافت کردند

س جولای 20 , 2021
رئیس بهزیستی شهرستان فیروزآباد خبر داد: با همکاری شهرداری این شهر تاکنون برای ۷۰ معلول این شهرستان پروانه رایگان ساخت خانه صادر شده است. به گزارش فیروزنا، احمد پورآقایی درمراسم تجلیل از کارکنان بهزیستی شهرستان فیروزآباد که به مناسبت هفته بهزیستی برگزار شد، اظهار داشت:  ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی […]