۷۰ معلول فیروزآباد پروانه ساخت خانه رایگان دریافت کردند

رئیس بهزیستی شهرستان فیروزآباد خبر داد: با همکاری شهرداری این شهر تاکنون برای ۷۰ معلول این شهرستان پروانه رایگان ساخت خانه صادر شده است.

به گزارش فیروزنا، احمد پورآقایی درمراسم تجلیل از کارکنان بهزیستی شهرستان فیروزآباد که به مناسبت هفته بهزیستی برگزار شد، اظهار داشت:  ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی نیز از ابتدای امسال به ۲۵۰ نفر از مددجویان بهزیستی فیروزآباد پرداخت شده است.

وی بیان داشت: اداره بهزیستی شهرستان فیروزآباد، ۲ هزار و ۴۴۵ پرونده مستمری بگیر در حوزه توانبخشی و ۷۶۱ پرونده در حوزه امور اجتماعی تحت پوشش دارد.

پورآقایی اضافه کرد: در حوزه پیشگیری پنج مرکز درمان اعتیاد در شهرستان فیروزآباد وجود دارد  که ۹۸۰ نفر از این افراد خدمات درمان اعتیاد دریافت کرده اند.

رئیس اداره بهزیستی فیروزآباد ادامه داد: به  ۳۵۰  نفر از معلولان این شهرستان وسایل توانبخشی داده شده و ۲ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال هم بیمه زنان سرپرست خانوار پرداخت شده است.

فرماندارد فیروزآباد در این مراسم گفت: تلاش و حرکت برای سلامت جامعه و کمک به نیازمندان و حمایت از اقشار آسیب پذیر از اهداف سازمان بهزیستی است.

حسین آرگیو ادامه داد:سازمان بهزیستی نقش بسیار مهمی در خدمات رسانی به محرومان، محرومیت زدایی و خدمت در مناطق محروم ایفا می‌کند و در سه حوزه پیشگیری، توانبخشی و اجتماعی نیز خدمات ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مخالفت نماینده فیروزآباد با شتاب‌‎زدگی برای افتتاح سد «هایقر»

جمعه 1 مرداد 1400
نماینده مردم فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس، طی نامه ای به مسئولان وزارت نیرو از شتاب زدگی در افتتاح سد ناتمام «هایقر» فیروزآباد مخالفت کرد. به گزارش فیروزنا؛ دکتر محمدمهدی فروردین طی نامه‌ای خطاب به مسئولان وزارت نیرو و استان فارس با ارائه دلایلی مخالفت خود را از افتتاح […]