مخالفت نماینده فیروزآباد با شتاب‌‎زدگی برای افتتاح سد «هایقر»

نماینده مردم فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند در مجلس، طی نامه ای به مسئولان وزارت نیرو از شتاب زدگی در افتتاح سد ناتمام «هایقر» فیروزآباد مخالفت کرد.

به گزارش فیروزنا؛ دکتر محمدمهدی فروردین طی نامه‌ای خطاب به مسئولان وزارت نیرو و استان فارس با ارائه دلایلی مخالفت خود را از افتتاح شتاب زده سد هایقر نشان داد و خواستار اجتناب از بهره برداری از این طرح به دلیل ناتمام بودن شد.

وی با بیان دلایل مخالفت خود از افتتاح این سد اظهار کرد: بازدید نکردن و اعلام نظر تیم کارشناسی وزارت نیرو و اقدام نکردن به اعلام اتمام عملیات اجرایی، وجود نواقص طرح در سالهای آتی از نظر اعتباری که با مشکل مواجه می‌شود، عدم تکمیل راه ورودی و مسیر جدیدالحداث این سد یه سمت به محور قیر- فیروزآباد که مسدود است از جمله این دلایل محسوب می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند فرایند تملک اراضی بستر دریاچه سد هایقر که هنوز به اتمام نرسیده و عدم اتمام کانالهای پایاب برای آب شرب و کشاورزی را از دیگر دلایل این مخالفت عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آب شرب فیروزآباد سالم است/ نیازی به تصفیه آب نیست

ش جولای 24 , 2021
رئیس امور آبفای شهرستان فیروزآباد با اشاره به ادعای برخی سودجویان مبنی بر آلودگی آب شرب شهر فیروزآباد، گفت: آب شرب فیروزآباد کاملآ سالم است و هیچ نیازی به تصفیه ندارد. به گزارش فیروزنا: علیرضا اکبری با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر آلودگی آب شهر فیروزآباد، در […]