140 پروانه چرای دام در فیروزآباد تمدید الکترونیکی شد

به منظور جلوگیری از چرای بی رویه دام در عرصه‌های مرتعی۱۴۰ فقره پروانه چرای دام به صورت الکترونیکی در شهرستان فیروزآباد تمدید شد.

به گزارش فیروزنا، افشین نادری رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزآباد با اشاره به اجرای طرح ۳ در ۱۴ در ۱۴۰۰ سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: بر اساس شیوه نامه فنی اجرایی بهره برداری از مراتع کشور، همه پروانه‌های چرای دام صادره شده مراتع سال ۱۳۹۸، حداکثر تا پایان آبان ماه سال ۱۴۰۰ اعتبار دارد.

او بیان کرد: در صورت مراجعه نکردن دامداران پس از سپری شدن مهلت تعیین شده، ضمن ابطال پروانه چرای دامداران از ورود دام آنان به مراتع نیز جلوگیری می‌شود.

نادری از مرتعداران و بهره برداران مجاز که تاکنون موفق به تمدید پروانه چرای دام خود نشده اند درخواست کرد نسبت به پرداخت بدهی خود تا ۸ آذر ماه امسال اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اجرای 200 برنامه ویژه گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان فیروزآباد

چهارشنبه 26 آبان 1400
فرمانده سپاه فیروزآباد ضمن اشاره به شعار محوری هفته بسیج گفت: در هفته بسیج بیش از 200  برنامه با شعار محوری “بسیج پاره تن مردم است” در سطح شهرستان فیروزآباد اجرا می‌شود. سرهنگ محمد امین صباغیان مقدم در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به فرهنگ بسیج و بسیجی در […]