تیراندازی به سمت افراد عادی در فیروزآباد/ متهم دستگیر شد

فرمانده انتظامی فیروزآباد از دستگیری فردی خبر داد که به سمت افراد عادی در یکی از روستا‌های اطراف این شهرستان تیراندازی کرده بود.

به گزارش فیروزنا، سرهنگ مهدی جوکار فرمانده انتظامی فیروزآباد بیان کرد: در پی اعلام تیراندازی به سمت افراد عادی در یکی از روستا‌های اطراف شهرستان فیروزآباد و متواری شدن متهم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با حضور ماموران پلیس در محل مشخص شد متهم با استفاده از سلاح گرم اقدام به تیراندازی به سمت فردی کرده و پس از مجروح شدن مضروب بر اثر اصابت ساچمه از ناحیه شکم، از محل متواری شده است.

سرهنگ جوکار تصریح کرد: در این رابطه ماموران انتظامی این شهرستان با انجام اقدامات فنی و تحقیقات گسترده پلیسی در کمتر از ۲ ساعت مخفیگاه متهم را شناسایی و طی هماهنگی قضایی در عملیاتی منسجم و ضربتی او را دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری از او کشف کردند.

فرمانده انتظامی فیروزآباد گفت: متهم به بزه ارتکابی به علت اختلافات قبلی اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

رئیس پلیس شهرستان فیروزآباد با بیان اینکه پلیس در جهت ارتقای امنیت اجتماعی و احساس آرامش در بین شهروندان تمام توان خود را به کار می‌گیرد، از مردم خواست: هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

طرح آبرسانی به روستای جایدشت گشایش یافت

س اسفند ۱ , ۱۴۰۲
 مدیرعامل شرکت آبفا فارس گفت: طرح آبرسانی به روستای جایدشت شهرستان فیروزآباد فارس از منطقه دوقلات، با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ میلیارد ریال در مدار بهره‌برداری قرار گرفت. به گزارش فیروزنا، علی جان صادق پور شنبه در آیین گشایش این طرح اظهار کرد: در اوایل سال جاری شهرستان فیروزآباد یکی […]

You May Like